ya
Soru Sahibi
24 Mayıs 2021 19:11

demir takviyesi

hocam merhaba demir eksikligi icin oroferon verilmisti bana gunde bir tablet. bu ilac cok fazla kabizlik yapti bunun yerine günde 80mg a denk gelecek şekilde demir takviyesi ürünler bu ilacin etkisini verebilir mi yoksa kesinlikle ilaç olarak mi almak gerekli? yani 1 tablet oroferon almakla 80 mg a tekabul edecek dozda demir takviyesi urun almak arasinda bir fark olur mu?

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Murat Emin Güveli
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba Bir süre kullanıp demir değerlerini ölçtürün. Sonra doktorunuzla görüşünüz

24 Mayıs 2021 22:11
ya
Soru Sahibi

tamamdir hocam cok tesekkur ederim cevabiniz icin

25 Mayıs 2021 03:50
Uzm. Dr. Murat Emin Güveli
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

.

25 Mayıs 2021 10:39