BG
Soru Sahibi
14 Ağustos 2017 20:09

Danywalker ve ensefalosel gebeliklerden sonra genetik testlr

Hocam mrb benim bir saglikli gebelikten sonra iki sagliksiz gebeligim oldu 2 gebeligimdede ensefalosel ve danywalker tesisi konup sonlandirildi sorum şu hangi genetik testleri yapmaliyim ve saglikli bir gebelik gecirme olasiligim varmidir . Ayrica esimle akrabayiz...kolaygelsin

2 cevap
Cevaplar (2)

gecmis olsun oncelikle hasta olan gebeliklerden analiz yapilmasi gerekiyor eger imkan yoksa sizlerden ileri genetik analiz yapilabilir

15 Ağustos 2017 08:29
BG
Soru Sahibi

Sağlıklı gebe olmamın olasılığı Hakkı'nda bi yorumunuz var mı hocam

15 Ağustos 2017 23:36

oncelikle sizleri incelememiz gerekiyor ve buna gore sizinle yuz yuze gorusmemiz gerekiyor

16 Ağustos 2017 07:48