ÖE
Soru Sahibi
7 Eylül 2021 05:15

DAMAR ŞİŞLİĞİ

Merhabalar hocam 23 yaşındayım ve penisimin koronal sulkusun hemen sağ altında bir damar şişliği var nasıl oldu ne ara olsu bilmiyorum umursamadım geçer diye düşündüm ama geçmedi bu damar şişliği sönük halde iken belirgin değil ama ellediğim zaman kendini hissettiriyor içeride minik bir top gibi penisim sertleştiği zaman ise bu top daha çok belirgin oluyor ve şişiyor ve kendiside sert mastürbasyon yaparken rahatsız ediyor ve bazı zamanlar hafif sızlıyor bunun nedeni ne olabilir yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim saygılarımla…

1 cevap
Cevaplar (1)

Venlerde genişleme ağrı yapmazsa sorun yok varıs tedavisinin yararı olabilir yada nöral terapi yapabiliriz

11 Eylül 2021 00:17