km
Soru Sahibi
14 Ağustos 2021 17:02

Dalagim agriyor

Hocam 24 yaşında hepatit b hastasiyim. Tenoviral kullanıyordum doktor bıraktirdi. Bir haftayı aşkındır da dalagim da ağrı var. Dalaklanmis gibi ağrıyor çok şiddetli oluyor. Koşsam birseye çabalasam anlarım ama otururken bile oluyor. Nedir ne yapmalıyım. Dahiliye ye randevu aldım ama bazen dayanamayacak şekilde ağrı yapıyor

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ali Başçı
Prof. Dr. Ali Başçı
Dahiliye - İç Hastalıkları , Nefroloji

Elbette doktorunuzun ilacı kesmesinin bir nedeni vardır. Dalakta veya karında ağrının nedeni ilaç kesmek olduğunu sanmam. Bunu yine doktorunuzla paylaşmalısınız. İyi günler

23 Ağustos 2021 00:23
Prof. Dr. Ali Başçı
Prof. Dr. Ali Başçı Dahiliye - İç Hastalıkları , Nefroloji

Yazar toplam 7175 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Tahlil Sonuçları Prof. Dr. Ali Başçı
Tahlil Sonuçları Prof. Dr. Ali Başçı
Böbrekte kist Prof. Dr. Ali Başçı
Böbrek nakli kreatinin Prof. Dr. Ali Başçı
Böbrek hastalığı Prof. Dr. Ali Başçı
Nefroloji İle İlgili Diğer Uzmanlar
Facebook Twitter Instagram Youtube