BO
Soru Sahibi
21 Nisan 2021 18:22

D vitamini eksikliği

Merhabalar D vitamini ölçümü yaptırdım 26 çıktı. Yorgunluk, kemik ağrılarım ve saç dökülmem var. günde kaç ünite kullanmam tavsiye olunur. 2000 ünite yetersiz mi olur? Ne önerirsiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mustafa Köse
Dahiliye - İç Hastalıkları , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

D- cokefor. Haftanın sadece bir günü al. O gün ikitane birden al . Kutu bitene kadar kullan

10 Haziran 2021 18:11