TE
Soru Sahibi
2 Ağustos 2020 11:48

Cümleleri yanlış kuruyorum

Hocam bende cümleleri yanlış kurma tarzında bir sorun var.Attigim linke bakarsanız (https://m.youtube.com/watch?v=HRZwWDLlyxk)oradaki kadında cümleleri devrik bir şekilde kuruyor.Ve çok can sıkıcı bir durum.Benim sorunumda attığım linktekinin aynısı.Birde yaşadığım soruna dair en uygununu bu videoda buldum. Ve yaşadığım bu sıkıntıyı nasıl anlatacağımı bilemediğim için bu videodan örnek verdim.Lutfen yanlış anlamayın.Herhangi bir reklam yapma amacı vb gudulmemistir.videoyu izlerseniz cok sevinirim. Ek olarak bende orta derecede kekemelik de mevcut. Saygılar sunarım.Gorevinizde başarılar dilerim.

0
2 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (2)

iyi günler seyrettim bu bir hastalık değil , zihinsel olarak toparlama ile ilgili diye düşünüyorum . orta derecede kekemelik için psikiyatrik tedavi olabilirsiniz kekemelik kalıcı bir organik rahatsızlık değildir.

3 Ağustos 2020 18:06
TE
Soru Sahibi

Hocam cevabınız için teşekkür ederim.Zihinsel olarak toparlama derken acaba neyi kastettiniz? Bu durumda ne yapmam lazım? Birde yukarıda şunu belirtmeyi unutmuşum.Ben cümleleri kırarken kelimeleri karıştırıyorum.

4 Ağustos 2020 00:45

zihinsel olarak toparlanma insanın söyleyeceklerini kafasında kurup öyle konuşması demek , yoksa kafa karışıklığı ile saçma sapan konuşabilir

16 Ağustos 2020 15:08
Uzm. Dr. R. Sabri Yurdakul
Uzm. Dr. R. Sabri Yurdakul Psikiyatri

Yazar toplam 2079 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Anılar ve beynimiz Uzm. Dr. R. Sabri Yurdakul
Anksiyete bozukluğu Uzm. Dr. R. Sabri Yurdakul
Bipolar bozukluk Uzm. Dr. R. Sabri Yurdakul
dehb oldugumu dusunuyorum Uzm. Dr. R. Sabri Yurdakul
Secita 15 mg Uzm. Dr. R. Sabri Yurdakul
Psikiyatri İle İlgili Diğer Uzmanlar
Uzm. Dr. Emel Özen Psikiyatri
Facebook Twitter Instagram Youtube