mg
Soru Sahibi
18 Haziran 2021 20:37

corona miyim acaba?

mrb dun sabah yagmur yagmis internette baktim butun gun yagacak gisteriyordu bende kazak sapka palto giydim disari ciktim ama yagmur yagmadi cok sicakti terledim bu sabah bogaz agrisi ishal ve burun akintisi basladi corona miyim?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ali Başçı
Dahiliye - İç Hastalıkları , Nefroloji

Tabii Corona mısınız? PCR testi yaptırırsanız hatta negatif çıkarsa 4 gün arayla 2 kez yaptırırsak emin olabilirsiniz? Eğer merak ederseniz lütfen kamu hastanelerini meşgul etmeyin kendiniz herhangi bir özel laboratuvarda yaptırabilirsiniz. İyi günler

24 Haziran 2021 13:08