SA
Soru Sahibi
29 Mart 2020 08:46

Clindoxyl ve tre krem

Hocam merhaba bir kaç hafta önce yüzümde çıkan sivilce değil kapalı komedon tarzı şeyler için cildiyeye başvurdum bana clindoxyl ve tre krem yazdı akşamları kullanıyorum birini bir akşam diğerini diğer akşam olmak üzere. Yüzümdeki şeyleri geçirmiyor aksine arttırıyor. Geçen günlerde yüzümde renk değişiklikleri olduğunu fark ettim bazı yerler kırmızı bazı yerler beyazlamıştı ne yapmam gerekiyor ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Şikayetleriniz bu kremleri kullanırken kuruluğa bağlı oluşabilecek etkiler. Biz bu durumlarda krem kullanımını seyrekleştirerek ve nemlendirici takviyelerle cildi toparlarız. Kremlerin uygulama sıklığı ve miktarını cildinizdeki tepkilere göre ayarlayabilirsiniz. Sivilcelerin artışı ilk ayda görebildiğimiz bir durum. Gerçek bir artış olmayıp, bir süre sonra geçecektir.

13 Nisan 2020 21:46