CM
Soru Sahibi
18 Nisan 2019 21:18

Cinsel sorun

Benim kalin bagirsaginin tumu alindi ameliyat sonrası komplikasyonlar goruldu cinsel sorunlar ereksiyon olamiyorum cialis kullaniyorum ilkde etkisi vardı sonradan baya azaldi sinir zedelenmesi dendi fakat 5 ay gecti sorun hayla devam etmektedir penil dopper cekildi bi sorun yok dendi bir suru tahlil yapildi sorun yok dendi ama benim sorunlarim hayla devam etmektedir bana yardimci olabilirmisiniz hocam ? Bosalmama sorununumda var boşalma olmuyor sudafed vede tofranil ilaçlarıyla bi damla oluyor sadece Cialis 5mg gunluk kullaniyorum doktorum bir sene kullan dedi bana sorunu gecirebilcegini soyledi bir seneye kadar duzelir umudu var penise enjekte edilen ignede hemen ereksiyon gerceklesiyor ama ilacda ise ereksiyon var ama ilk kullanmamda daha etkili bi ereksiyon gerceklesmisti birde ameliyat sonrasi penisimin basi sola dogru ortasi ise boyle saga doğru kayma var bunun etkisi varmidir hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Murad Çeltik
Üroloji , Androloji

Sertleşme sorununda kan tahlili gerekirse penil doppler ultrason çekilmesi gerekebilir.Tedavide sonuçlara göre ağızdan alınan ilaçlar, PRP tedavisi ve penise şok dalga tedavisi uygulamalarından bir veya birkaçı uygulanabilir… Ayrıntılar için asistanımı arayabilirsiniz. *** *** ** *** *** ** 96 Asistanımla iletişime geçebilirsiniz , lütfen hafta içi 09:00 / 19:00 saatleri arasında arayınız. Op. Dr.Murad ÇELTİK Adresimiz; Abdi İpekçi Caddesi. Reasürans Han-1,E Blok, Numara 57, Kat 4 Doktorlar Merkezi Nişantaşı/İstanbul Web; www.muradceltik.com www.bobrektasiameliyati.com www.varikoselcerrahisi.com www.sertlesmesorunutedavisi.com www.edswtedavisi.com Facebook; www.facebook.com/opdrmuratceltik www.facebook.com/varikoseltedavisi www.facebook.com/bobrektasitedavisi www.twitter.com/muratceltik

19 Nisan 2019 10:39