Öİ
Soru Sahibi
3 Haziran 2019 12:31

Cinsel ilişki

Merhaba 1 hafta geçti regl olamadım 2 test yaptım negatif çıktı bugün bir test daha yaptım o da negatif ama regl olamıyorum hamile olabilir miyim eğer değilsem neden regl olamıyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Mehmet Özgür Akkurt
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

Eğer gebelik şüpheniz varsa kanda gebelik testi ve diğer hormon tetkiklerini (TSH ve PROLAKTİN) yaptırmanızı öneririm. Stres, kullanılan ilaçlar, mevsimsel değişiklikler adet rötarı yapabilir. Bu testleri yaptırdıktan sonra adet görmezseniz ilaç başlanabilir...

3 Haziran 2019 15:58