1 Ağustos 2020 18:03

Ciltte morluklar

Hocam merhaba iyi günler. Yaklaşık 3 aydır dedemin cildinde büyük morluklar meydana geliyor. Bir hafta da ise geciyor bu defa başka bir bölgede meydana geliyor ve bu sürekli tekrar ediyor. Bacağinda morluklar cikiyor sonra kolunda cikmaya devam ediyor. Coronadan dolayi hastaneye goturmeye korkuyoruz.70 yasinda ve ocak ayinda kalbine stent takildi ayrica astımı da mevcut. Bu zorlu virüs dönemlerinde sizin tecrubenize guvenerek bilgi almak istedim şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)

Selamlar , dedenizi görmeden tanısını koymadan etik olarak birşey söylemek mümkün değil sizi yanlış yönlendirmek istemem , diyarbakırda bir cilt doktoruna danışmanız çok daha sağlıklı olabilir . Sevgiler

4 Ağustos 2020 11:22