ŞŞ
Soru Sahibi
15 Şubat 2021 01:13

Cilt bozuklugu

Merhaba yorumlari gordum ve heyecanlandim. Bikac yildir yuzumdeki yag bezeleri ve simdi stresten olusan sicilcelerim icin cozum ariyorum. Bikac doktora gittim hicbir krem losyon ise yaramadi. Roactune kullanmak istemedim. Tedavi yonteminiz beni cok etkiledi. 3 aya kadar evlenicem ve cekimlerimde puruzsuz yuzum olsun istiyorum. Kac seans yapiyosunuz ve seanslarin toplami ne kadar oluyo, bilgilendirirseniz cok sevinirim, iyi calismalar.

1 cevap
Cevaplar (1)

merhabalar sivilce ve sivilce izi lekeleri benim özellikle ilgilendiğim ve çok başarılı sonuçlar aldığım bir konu. ben sivilce ve izleri için özel bir tedavi uyguluyorum. önce cildi temizliyoruz, yani bir cilt bakımı yapıyoruz böylece akneye neden olan tüm yağ butonlarını temizliyoruz. ardından bu tamamen temizlenmiş temiz cilde tamamen doğal meyve asitlerinden oluşan bir peeling uyguluyoruz, ve altın iğne radyofrekans lazer bazen de fraksiyonel lazer uyguluyorum ve gerçekten çok başarılı sonuçlar alıyoruz. bu işlem aynı zamanda tüm yüz dokunuzu değiştiren gençleştiren bir yöntemdir. Bu işlemin seans ücreti 3000 tl dir .Nakit olabilirsen 2500 tl yapıyorum *** *** ** dan bize ulaşabilirsiniz. Sevgiler

16 Şubat 2021 11:08