MH
Soru Sahibi
19 Ocak 2021 18:14

Çene ve yüz cerrahi inplant

Sn. Hocam Bodrum da yaşıyorum.Eminim Bodrum da beni yönlendireceğiniz bir Ağız,diş ve çene cerrehisi konusunda bir meslektaşınız vardır.i Bu konuda yardımcı olurmusunuz ? Teşekkür ederim. Hamıt MUĞAN

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ezher Dayısoylu
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Hamit bey merhabalar Uzun yıllar İstanbul, Trabzon, Konya ve Ankara’da görev yaptım ancak ege bölgesinde hiç görev yapma imkanım olmadı. Bu nedenle muğla ve çevresinde tanıdığım bir çene cerrahisi uzmanı ne yazık ki yok , ama izmir de ege üniversitesi diş hekimliği fakültesinde çene cerrahisi uzmanı hocalarımız mevcut Sağlıklı günler dilerim

19 Ocak 2021 19:07