ts
Soru Sahibi
5 Ocak 2019 15:27

çene eklem sıvısı

Merhaba Zekai bey çene eklem sıvımda azalma var kbb doktorum tedavi ettirmemi söyledi.Şu anda ağrı yapmıyor yani hic ağrım yok ama yemek yerken ses olayı daha sık olmaya başladı. Ameliyat seviyesinde miyim değilsem bu durumu yavaşlatmak için nasıl bir tedavi var öğrenmek istiyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Dt. Zekai Yaman
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Sayın Seda hanım, Eklemde ağrı yoksa ve sadece ses varsa tedavi ihtiyacı yoktur.

5 Ocak 2019 16:43