MS
Soru Sahibi
19 Ekim 2009 14:07

cem bey yaklaşık bir haftadır cymbalta adında bir ilacı kullanmaktayım. fak

cem bey yaklaşık bir haftadır cymbalta adında bir ilacı kullanmaktayım. fakat ilacın yan etkilerini çok fazla hissediyorum. Baş dönmesi, terleme, yorgunluk uykusuzluk ateş kalp çarpıntısı, göz bebeklerinde büyüme bu durum geçici midir? teşekkürler.

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)

İlaca yeni başlandığında u tarz yan etkilerin oluşması normaldir, bunlar zamanla geçecektir. Ancak önerim bu ilacı size veren uzmanla görüşüp şikayetkerinizi ona anlatmanızdır, çünkü bu ilacı sizi değerlendirerek vermiştir, yine en iyi önerileri de o kişi verecebilir.

20 Ekim 2009 14:19
Uzm. Psk. Dan. Cem Keçe
Uzm. Psk. Dan. Cem Keçe Psikoloji

Yazar toplam 1908 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Evlilikte eş paylaşma isteği Uzm. Psk. Dan. Cem Keçe
Oğlum nasist ne yamamı öneriyorsunuz Uzm. Psk. Dan. Cem Keçe
Takıntılık mi escinsellik mi Uzm. Psk. Dan. Cem Keçe
Gebelik korkusu lütfen cevap verin Uzm. Psk. Dan. Cem Keçe
Eşcinsellik takıntısı Uzm. Psk. Dan. Cem Keçe
Psikoloji İle İlgili Diğer Uzmanlar
Psk. Ceyda Gezgen Psikoloji
Facebook Twitter Instagram Youtube