AA
Soru Sahibi
10 Nisan 2020 04:18

Çekilen tırnağım geri çıkmadı

Hocam merhaba, yaklaşık 3 sene önce tırnak deformasyonu nedeniyle ayak baş parmağımın tırnağı çekildi. Tekrar çıkacak dendi ancak çıkmadı. 1 sene önce aynı doktora gittiğimde bephantol iğne önerdi ancak güvenemediğim için denemek istemedim. Tırnağı tekrar çıkartmak için sizce işe yarayabilir mi veya başka hangi yöntemler denenebilir? Bir sonuç alınma ihtimali var mıdır?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba. Evet. Tırnak yapan tırnak etine haftada 1 gün 8-12 hafta bepanthene ampul enjeksiyonu fayda sağlayabilir.

26 Ekim 2020 00:29