gn
Soru Sahibi
30 Ağustos 2019 19:36

Çatlatma iğnesi

Hayırlı akşamlar hocam, ben polikistik over hastayım ve tedaviye başladım. İşk olarak 5 gün klomen kullandım ve 1 gün sonra kontrolle gittim, beni tekrardan 2 gün sonra cağırdı ve bugun kontrol e gittiğimde doktor bey cumartesi aksam 11 gibi çatlatma iğnesini kullanmamı söyledi pekte bilgilendirmedi biraz yoğundu,cok özür dileyerek soruyorum eşimle ne zaman birlikte olmalıyız lütfen yardımcı olur musunuz saat verebilir misiniz 36 saat sonra tam zamanı var mı

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Şadi Özdemir
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Çatlatma iğnesinden 36 saat sonra yumurtlama beklenir.Gebelik zamanı yani.Ona göre cinsel temas gerekir.

21 Nisan 2020 15:34