KB
Soru Sahibi
12 Şubat 2023 16:41

Bu durumun ne gibi sonuçları olabilir?

Bir arkadaşım var sürekli benden onun kafasına sertçe vurmamı istiyor, bazen de kafasını duvara vuruyor sert bir şekilde.. Bunun ne gibi sonuçları olabilir? Birisi hasar alması imkansız, endişelenmeyin demişti ama bilemedim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Tuğrul Doğan
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Kafamıza aldığımız her bir darbenin beyin hücrelerinin ölümüne sebep olduğu bilimsel olarak bilinmektedir. Kafasına sürekli darbe alan boksörlerin bir kısmında ciddi parkinson geliştiği bilinmektedir. Geçmiş olsun

12 Şubat 2023 20:50