MY
Soru Sahibi
14 Ekim 2018 14:13

Boyun ağrısı

Hocam merhaba benim şikayetim boynumda kireçleme ve düzleşme var dediler sonra bi çok Dr gittim kas sıkışması dendi ama ensemdeki baskı geçmiyor bu arada kuaförüm ve hep boynum aşağıda çalışıyorum bacağımda da yanmalar oluyor ve sağ bacağımda ağrı var beyin cerrahınada gittim tomografi de çekildim ama beynimde birşey Yok ağrılarımın nedeni be çözümü varmı başımda dönüyor bayılır gibi oluyorum ama bilincim yerinde oluyor ne olur yardımcı olurmusunuz ??

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Hasan Kerem Alptekin
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Boyun kaslarınıza özel bir program yapılması gerekiyor. Kaslardaki tetik noktalar da buna yol açabilir. İyi bir rehabilitasyon programıyla bu şikayetleriniz geçecektir. Muayenenizden sonra daha detaylı bilgi verebilirim. İyi günler dileklerimizle

15 Ekim 2018 13:58