Soru Sahibi
4 Temmuz 2021 15:45

Boşalamama Sorunu

İyi günler, Mastürbasyon yaparak veya rüyalanarak veya orgazm olarak boşalan veya menisi fışkıran erkekler beden temzilğini nasıl yaplamalı, bütün bedeni yıkayarak mı yapmalı? Sadece o genital bölgeyi yani Penisi yıkayarak, temizleyerek mi yapmalı yoksa bu durumda, temizlik gerekli yok mudur? Yani bu durumda banyo yapmak, genial bölgeyi yıkamak, temizlemek gibi gereklilikler yok mudur ve Erkeklerden, mastürbasyon veya rüyalanma veya orgazm şeklinde ve sırasında gelen veya fışkıran bu meni, idar ve dışından çok daha pis, rahatsız edici ve zararlı mıdır? Buna benzer durumlarda kadınlarda, rüyalanma, orgazm, adet ve boşlma durumların da temizlik nasıl yapılır? sorunu dini olarak değilde bilimsel olarak Tıp Biliminden yararlanarak ayrıntılı bir şekilde bütün sorularımı cevaplayarak beni aydınlatmanızı talep ediyorum. Ayrıca ben de rüyalanma dışında orgazm olamama dolayısla boşamama sorunu var, Üroloji Doktoru bana idrar tahlili yapmıştı ve Ürololojik bir sorunumun olmadığını ve Baba olabilir miyim soruma tabiki olabilirsin demişti ama orgazm olup meni fışkırmadan yani boşalamadan doğal yollarla Baba olmak mümkün müdür ve ben de sadece sanal seks sırasında mezi geliyor yani zevk suyu geliyor, orgazm olup meni fışkırması durumu olmuyor ayrıca zevk suyu yani mezi diye adlandırılan, sadece Penisi cinsel ilişki için kayganlaştıran ve cinsel dürtü sonucu oluşan ama içinde bazen düşük miktarda menü olan veya hiç meni olmayan bu sıvı ile bir kadını hamile bırkabilme ihtimalim yüzde kaçtır? Yani bu sadece mezi, sadece zevk suyu şekilde kesinlikle doğa yollardan Baba olabilir miyim? Saygılar.

0
2 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (2)

Meni pis değildir. Düzenli cinsel ilişkiye başlayın. Bunu yapıncaya kadar da ihtiyacınızı karşılamak için mastürbasyon yapın.

4 Temmuz 2021 16:42
Soru Sahibi

Merhaba, rüyalanma, cinsel ilişki veya mastürbasyon sonrası meni geldiğinde yıkamaya hatta genital bölgeyi temizlemeye hijyen ve sağlık açısından gerek yok mudur? Bir tek sanal seks yaparken mezi yani zevk suyu geliyor ama sanal seks ruhu yormaz mı, bizi ruhumuzu yozlaştımaz mı, duygular yok sonuçta ayrıca sanal seks de bir site var normalde paramı ama parasız oldu mu, kızlarla 1 dakika sohbet ve cinsellik yaşıyoruz ve sonra başka kızla 1 dakika... Ama basılmış duygular ve cinsellik de bir yerden patlamaz mı, hangi durumda daha az sapıklaşırız ve psikolojik ve bedensel olarak daha iyi hissederiz? Saygılar.

19 Temmuz 2021 14:52

Düzenli cinsel ilişkiye başlayınca bunlar geçer, endişe etmeyin

26 Temmuz 2021 12:08
Doç. Dr. Ali Nejat Eğilmez
Doç. Dr. Ali Nejat Eğilmez Üroloji

Yazar toplam 6403 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
böbrek sancisi Doç. Dr. Ali Nejat Eğilmez
Testis Yanması Doç. Dr. Ali Nejat Eğilmez
böbrek agrisi Doç. Dr. Ali Nejat Eğilmez
Sifiliz ve uretrit Doç. Dr. Ali Nejat Eğilmez
Ereksiyon kaybı Doç. Dr. Ali Nejat Eğilmez
Üroloji İle İlgili Diğer Uzmanlar
Dr. Ali Ayrancı
Dr. Ali Ayrancı Üroloji
Facebook Twitter Instagram Youtube