SD
Soru Sahibi
13 Haziran 2020 18:11

boksör kırığı kaç günde kaynar

Merhaba dün sert bir yere yumruk atmam sonucunda sağ elimde boksör kırığı denilen kırık oluşmuş parçalıymış üniversite sınavına girecem ve 20 gün kaldı dün geçici alçı yapıldı Çarşamba günü gerçek alçı yapılacak ve 16 gün sonra sınava gireceğim alçım çıkar mı çıkarsa kalem tutabilir miyim şimdiden teşekkür ederim benim için çok önemli çünkü bir yılım çöpe gidecek

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ahmet Özyazgan
Ortopedi ve Travmatoloji , El Cerrahisi ve Mikrocerrahi

FİLM SONUCUNA GÖRE DEĞERLENDİRİLEBİLMENİZ İÇİN RANDEVU ALIP GELMENİZ GEREKLİ *** *** ** OP.DR.AHMET ÖZYAZGAN

15 Haziran 2020 19:03