BF
Soru Sahibi
15 Eylül 2020 00:50

Boğazdaki Sürekli Gıcık

Boğazımda sürekli bir gıcık oluşuyor temizleme yapıyorum 1-2 dakika sonrasında yine aynı oluyor olur olmaz yerde hapşırıyorum tozlu ortam olsun olmasın hiç fark etmiyor ayrıca öksürükde oluyor ne yapmam gerek bilgi verirseniz değerli hocalarım şimdiden tşk ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Kerim Sadullahoğlu
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Muhtemelen allerjik rinit gibi duruyor, bir kbb uzmanına muayene olursanız gerekli tedaviniz duzenlenir

31 Ocak 2021 01:53