KF
Soru Sahibi
26 Haziran 2021 01:30

Böbrek taşı

Hocam merhaba, böbrek taşı kontrolüm için yaptırdığım idrar testinde tüm değerlerim normal. Protein, lökosit, keton, eritrosit, glukoz hepsi negatif. Kreatinin 0.98 ve egfr 105. İdrar için sarı renk ve az bulanık ifadesi var. Diğer değerler normalken az bulanık idrarın bir anlamı var mıdır? Kolaylıklar dilerim. Yaş 27 erkek

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ali Başçı
Dahiliye - İç Hastalıkları , Nefroloji

Bu tetkiklerin hepsi de normal. Bulanık idrar bir çok faktörle ilgili olabilir. İyi günler

29 Haziran 2021 16:42