ÖN
Soru Sahibi
20 Mayıs 2019 10:38

Biyopsi sonucu

Merhaba, Biyopsi raporumda Troid. sağ lob alt pol, 21x20 mm'lik nodül; ince iğne aspirasyon sitolojisi+sıvı bazlı sitoloji+hücre bloğu Benign tiroid aspiratı (Bethesda 2017) yayamlarda yoğun kanamalı zeminde normo-makrofollikül yapıları oluşturan tirositler, artmış sayıda lenfositler dikkati çekmiştir.Olgunun klinik ve radyolojik bulgular eşliğinde değerlendirilmesi önerilir. Nodüllerin kanserli olup olmadığını öğrenmek istiyorum. Saygılarımla,

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Adem Karataş
Genel Cerrahi , Endokrin Cerrahisi

Yalnızca buradaki bilgilere göre konuşmak gerekirse “temiz” görünüyor.

31 Mayıs 2019 22:26