EA
Soru Sahibi
29 Şubat 2020 16:23

Bitmeyen İdrar İhtiyacı

Merhaba Ali Bey, yaklaşık 3-4 senedir süren bir idrar ihtiyacı problemim var. Sürekli olarak penis ucunda bir idrar yapma ihtiyacı hissediyorum. Ağrı yok sızı yok. Su(kahve-alkolde daha fazla baskı oluyor) içtikçe bu hassasiyet daha da artıyor ve penisin tamamını kapsayan işeme ihtiyacı oluluyor. 1 günlük sonda takılmıştı giriş kısmında bir kesik yapılmıştı yanlış hatırlamıyorsam, orda 2-3 hafta huzura erdim sonra tekrar sıkıntı devam etmeye başladı. sonra başka doktor üretrada ileride darlık tespit etti ve deriyi kesip yeni deri nakletmemiz gerektiğini söylediler. Ameliyatı oldum ama bir etkisi olmadı. Sonra ürodinami yapıldı ve mesanede sıkıntı çıkmadı.İlk sonda takıldıktan sonra neden rahatladım(acaba ön tarafta mı bir sorun var) diye kendimce takılıp aklımda sorunu çözmeye çalışıyorum. İşeme ihtiyacı hiç bitmiyor. Bu konuda bir fikriniz var mı yönlendirebilirseniz çok sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sistoskopi yapılması gerekir. *** *** ** 51 numaralı telefondan randevu alarak gelirseniz yardımcı olabilirim

29 Şubat 2020 17:31