ÇM
Soru Sahibi
13 Temmuz 2019 20:20

biseksuelmiyim

Hocam merhaba 13-14 yaşlarında hemcinsimle birbimize sürtünmüştük.Bu yaşlarda anüsüme bir şey sokarak eşcinsel fantezi kurarak mastürbasyonda yapmıştım 1-5 sene boyunca hiç böyle şeyler hayal etmedim normal karşı cins kadınları hayal ederek mast. yaptım geçenlerde Twitterda bir gay pornosuna dek geldim önce ikisininde erkek olduğunu anlamadım ama anladığımdan sonrada bu şekilde boşaldim.Ve eski şeyler aklıma geldi 2 aydır acaba ben biseksuelmiyim diye kafa yoruyorum.Hemcinslerime hiç bir zaman bu gözle bakmadim ilgide duymadım ama bunlar oldu ve şimdi korkuyorum.Cok huzursuzum ve hiç bi şeyden zevk almıyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. R. Hülya Bingöl Çağlayan
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Merhaba yaşınız burada önemli. Yani henüz ergenlikte misiniz? bilemiyorum ama bu düşünceler takıntılı düşünceler haline gelebiliyor; bu nedenle mutlaka bir uzmandan yardım almalısınız.

7 Ağustos 2019 14:02