AS
Soru Sahibi
10 Ekim 2020 14:52

Bireysel terapi

Eşimle kavga ediyoruz ve beni sürekli aldatıyor yardıma ihtiyacim var bana yardımcı olabilirmisiniz iki çocuğum var ne yapacağımi bilmiyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Öncelikle bizimle iletişim kurduğunuz için teşekkür ederiz. Talebiniz doğrultusunda size bireysel veya çift terapisi hizmeti sunulacaktır. Bireysel terapilerimiz ortalama 60 dk./ çift terapilerimiz ortalama 70 dk. sürmektedir. Bu hizmet Uzman Psikolog/ Evlilik ve Çift Terapistimiz tarafından sunulacaktır. Randevu talebi oluşturmak veya daha detaylı bilgi almak için *** *** ** 92 nolu hattımızı arayabilirsiniz. Merkezimiz tarafından size ulaşılmasını istiyorsanız irtibat için numaranızı mesaj olarak buraya bırakmanız yeterli olacaktır. İyi günler dileriz..

11 Ekim 2020 22:58