AA
Soru Sahibi
24 Ağustos 2019 20:25

Bilgilendirme istiyorum

Slm hocam ne olur bıZe yardım akıl verin çok zor durumdayIz bebegım 2 aylik İLk doğduğunda kakasını yapmadı hıc yapmadı çocuk cerrahine sevk Ettıler gliserin fıtık verdı sureklı lavma yapıyo kontrellerimiZde ve su karnı sıs her gün sısıyo sürekli aşktan uyarı ıle yapiyo su an ılacli fim istendi ama söylenen büze bagirsagi tembel bıraZı tembelse 1 ameliyat cogusa 3 ameliyat bağırsağındaki dışarda kaka yapacak gıbı seyler söylendi yıne de filme göre konuşuruz dedı parça dahi alınabılir denıldı ve biz çok korkuyoruz hocam su an ılacli filim istenmekte ne yapalimm hocamm?????

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ünal Zorludemir
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi

Sayın Abdulbasit Akay, öncelikle geçmiş olsun diyorum. Yazdıklarınızla yalnızca tahminlerde bulunabilirim. Ancak, bu durumda size kesin bir şey söylemem mümkün değil. Bu konuda sorumluluğu üzerine alan çocuk cerrahisi uzmanı kimse bunları onunla paylaşıp, endişelerinizi, sorularınızı ona aktarıp ona göre gereken işlemlerin yapılması gerekiyor. Ben ya da bir başka çocuk cerrahisi uzmanı çocuğunuzu görüp muayene etmeden, ayrıntılı değerlendirmeden ne yapılıp yapılmayacağına karar veremez. Sağlıklı günler dileğimle.

24 Ağustos 2019 21:08