AM
Soru Sahibi
8 Haziran 2020 15:55

Bilgi almak ve doktora ulaşma

Hocam merhaba.Benim oğlum 15 yaşında ve kunduracı göğsü var.Sakaryadan yazıyorum.Daha önce doktora gittik ameliyat dediler ama biz tereddüt ediyoruz masada kalabilir dediler.Sizle görüşmek istiyoruz.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Orhan Yücel
Göğüs Cerrahisi

Sayın Ayaz, hastayı görmeden bir şey söylemek doğru olmaz. Ancak, size faydalı olacağını düşündüğüm bir konuyu sizinle paylaşmak isterim. Ben binlerce göğüs Deformitesi gördüm. Yüzlercesinin ameliyatına bizzat katılmış biri olarak şunu bildirmek isterimki göğüs deformite ameliyatları ölüm oranı sıfıra yakın ameliyatlardır. Çok çok nadiren bu durumla karşılaşıla bilir. Ben şu anda öncelikle ameliyatsız çözümle ilgileniyorum. Şu ana kadar başarılı olmadığımız vaka yok gibi. Sizin Özel bir durumunuzu söz konusu bilmiyorum. Bu nedenle kesin hüküm vermek yanlış olur. Sizin özel durumunuz için hekim arkadaşımız bu tip ifadede bulunmuş olabilir.

11 Haziran 2020 15:57