KE
Soru Sahibi
22 Nisan 2016 15:46

BİLGİ ALMAK İTİYORUM

SAYIN HOCAM SİZE İYİ ÇALIŞMALAR DİLİYORUM SİZE BİR KONU HAKKINDA DANIŞACAKTIM BUGÜN 15 NUMARALI DİŞ İÇİN KANAL TEDAVİSİ OPERASYONU GEÇİRDİM FAKAT NARKOZDAN SONRA AĞZIMDA KONUŞURKEN HAFİF KAYMA OLDU TEKRAR HEKİMİME GİTTİM BANA SORUN OLMADIĞINI NARKOZUN ETKİSİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ 5 VEYA 6 SAAT İÇİNDE GEÇMEZ İSE O ZAMAN SANA VİTAMİN İLACI VERECEĞİM O ZAMANDA YAKLAŞIK 1 VE YA 2 AY SONRA DÜZELİR DEDİ SİZCE BU NORMAL Mİ NE YAPMAM GEREKİYOR erkan_kucukcan@hotmail.com

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Emre Eti
Diş Hekimi , Endodonti (Kanal Tedavisi)

İyi günler Erkan Bey. Anesteziden sonra, sık olmasa da, geçici uyuşukluk vakalarına rastlanmaktadır. Meslektaşım gayet iyi bilgilendirmiş.Kullanacağınız vitaminle, uyuşukluğun geçme süresi azalacaktır. Yemek yerken dikkatli olmanızı tavsiye ederim, hissetmediğiniz bölgeyi ısırabilirsiniz, geçmiş olsun.

22 Nisan 2016 16:59