ka
Soru Sahibi
12 Nisan 2017 16:15

diş kanama

hocam 2 ay evvel bir dişimden kanal tedavisi oldum.Bu tedavi olduğum dişle onun gerisi arasında boşluk var yapan doktor ters biriydi ve işinin ehli değildi 4 sefer gittim.ne zaman yemek yesem bu iki dişin arasına artıklar kaçıyor bende diş ipiyle bunları temizliyorum fakat bu seferde bir kaç saniye ani kanama oluyor ama fazla miktarda. bu iki diş arası dolgulanıp boşluk kapatılmalı mı? bu arada boşluk 1-2 milimetre. ne yapmalıyım ?.cevap verirseniz memnun olurum teşekkürler

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Dt. Emre Eti
Diş Hekimi , Endodonti (Kanal Tedavisi)

Geçmiş olsun Adem Bey.Meslektaşımıni dolgunuzu kusursuz yaptığına eminim. Klinik ve radyografik olarak muayene etmeden teşhis koymam imkansız. Anlatımınız ve mesleki tecrübeme dayanarak, ilk aklıma gelen problem, zamanında çürük bölgesinden kaynaklanan, dişler arasındaki bölgede oluşan enfeksiyona bağlı diş eti çekilmesidir. Hangi meslektaşıma giderseniz gidin, rahatlıkla tedavi edecektir.Sağlıklı günler dilerim.

15 Nisan 2017 00:42
ka
Soru Sahibi

teşekkürler

15 Nisan 2017 21:14
Uzm. Dr. Dt. Emre Eti
Diş Hekimi , Endodonti (Kanal Tedavisi)

Rica ederim Adem Bey.

16 Nisan 2017 02:47