ÖM
Soru Sahibi
9 Şubat 2011 19:35

benim 1yaşında oğlum var.ve emziriyorum.bağırsak kurdu problemim var daha ö

benim 1yaşında oğlum var.ve emziriyorum.bağırsak kurdu problemim var daha önceden kullanmış olduğum kontil adlı ilacı kullanmam bi sorun oluştururmu yani süte geçermi?oğlum için bi sorun olurmu? yanıt için şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Aslı Akaltun
Pratisyen Hekimlik

Melis hanım,1 yaştan itibaren ilacı doğrudanda kullanabiliyoruz çocuklarda.dolayısıyle,süte geçse bile sorun olmaz kullanabilirsiniz...

9 Şubat 2011 23:55