de
Soru Sahibi
12 Eylül 2014 19:08

bende içine kapanıklık var bunu nasıl çözebilirim ?

ben iletişim kurarken sorun yaşıyorum. yeni bir ortama giremiyorum. karşı cinsle ilişki kuramıyorum. en ufak tartışmada gözlerimin içi doluyor ve ağlıyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Esma Nur Hanım; Yaşamış olduğunuz problemle ilgili olarak bir uzmandan yardım almanızı öneririm. Bunun pek çok nedeni olabilir. Yetiştirilme tarzı, kişilik yapısı ya da travmalar bu bahsettiğiniz bu problemlerin ortaya çıkmasında rol alabilir. Mutlu günler dilerim...

17 Eylül 2014 16:42