CM
Soru Sahibi
30 Ekim 2007 23:48

ben kılolu pko hastasıyım endokrın uzmanına gıttım ınsulın hormonum cok yuk

ben kılolu pko hastasıyım endokrın uzmanına gıttım ınsulın hormonum cok yuksek cıktı dıaformın ılacıyla bıraz duzene gırdı fakat rahım kanserındende korunmak ıcın rahımın progestoron alması gerekıyor dogum kontrol hapıyla dıaformın bırlıkte kullanılırmı endokrın uzmanına gore kesınlıkle hayır sızce tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Umur Çolgar
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Mehtap hanım, bence ilk işiniz kilo vermek olmalı. Eğer bunu yapabilirseniz sadece doğum kontrol hapı en iyi çözüm olur. Ayrıca PKO tedavisi bir Jinekolog tarafından yapılır, yanlış adrestesiniz. Dr.Umur Çolgar

2 Kasım 2007 15:24