şo
Soru Sahibi
26 Temmuz 2013 14:15

bel platin

Merhaba Alper bey,24 yasındayım ve mayıs ayında bel platin amelıyatı oldum.3 köprü olarak platın takıldı dendı..Fakat ağrılarım hala devam ediyor.Platının kırılması yada gevşeme sorunu oldugundanmıdır?Cunku ağrılarım cok sıddetlı hıc yasamadıgım kadar..Platinle alakalı sıkıntı varsa bunun nasıl sonuçları vardır..Yol gösterebılırmısınız yüzeysel olarak..?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Alper Karaoğlan
Beyin ve Sinir Cerrahisi

vida BT çekilerek vidaların doğru yerde olup olmadığı kontrol edilmeli

26 Temmuz 2013 15:46