SE
Soru Sahibi
9 Ağustos 2019 19:25

Bel fıtıgı

Hocam merhaba bel fıtıgım var baldırlarımda segirmeler ve ayak baş parmakları üstünde ve yanında uyusmalar var. Tedavi olabilirmiyim. Güç kaybı, kas kaybı yürümeden zorluk vs yok. Nörolojik tetkiklerim temiz, yasadıgım sıkıntılar psikolojik degilse tabi ama bu şikayetler bel fıtıgı akabinde başladı. Yorumunuz nedir acaba.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Hasan Kerem Alptekin
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Merhaba Erdoğan bey , tabii kas gücü ve refleks kaybı yoksa tedaviye çok iyi yanıt verirsiniz. Geçmiş olsun dileklerimle

24 Ağustos 2019 10:07