yb
Soru Sahibi
25 Temmuz 2018 14:12

bebeğim ne yemeli

merhabalar saygıdeğer doktorum benim 8 aylık bir kızım var.bu zamana kadar anne sütü ve mamayla büyütttüm halende bunlara devam ediyorum.ek gıdalara geçtim fakat kızım herşeyi yemiyor.sizden ricam çocuğuma hangi gıdalardan ne kadar oranda vermeliyim.etsuyuna geçebilirmiyim.alerji olursa diye her meyveyide veremiyorum siz ne önerirsiniz.teşekkür eder saygılarımı sunarım.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar ..çocuklarda beslenme gelişimlerinde en önemli etkendir ...bu nedenle 8aylık çocuğunuzun ek gıdalara geçmiş olması gerekir...eğer çocuğunuzun besinlere olabilecek hassasiyetinden kaygılıysanız bu çocuk doktorunuzla paylaşın ..ve beslenme düzeniniz ile uygulamayı çocuk doktorunuzun kontrolünde daha fazla geç kalmadan uygulamaya başlayın derim...daha sonrasında daha ciddi sorunlar yaşamamanız için..sevgiler

17 Şubat 2019 23:56