ÖA
Soru Sahibi
25 Aralık 2023 19:19

baş ağrısı

hocam merhabalar geçen nöroloji muayenesi için beyin ve Orbita mr çekindim raporda bilateral maksiller sinüs,frontal sinüs ve etmoid sülüklerde mukoza kalınlık artışı izlenmektedir diyor 1 haftadır başım ağrıyor alın kısmında bazende yer değiştiriyor geçen sene sinüs kisti ameliyatı olmuştum ben hocam alınmıştı kist ağrılarım olmuştu kbb doktoruna gösterdim mr görüntümü alın kısmında ki sinüslerin geniş öyle doluluk yok dedi ağrı kesici iç ağrın olunca dedi ama geçerli böyle hocam ciddi bişeymidir teşekkürler şimdiden

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Gözde Pamuk
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba, doktorunuz haklı, o sırada geçirdiğiniz basit bir üst solunum yolu enfeksiyonunda bile sinüslerde doluluk çıkabilir çekilen filmlerde. Baş ağrısı ya da sarı yeşil burun akıntısı, burun tıkanıklığı olması durumunda bir kbb hekimi tarafından sinüzit varlığı açısından muayene edilmeniz uygun olacaktır.

25 Aralık 2023 22:05
ÖA
Soru Sahibi

bağ ağrım var sadece hocam gittiğim kbb hekimi mr sonucunu inceledi alın sinüslerin geniş öyle bi doluluk yok dedi çok biraz dolu dedi

26 Aralık 2023 08:02
Op. Dr. Gözde Pamuk
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sinüzitle alakalı değil, geçmiş olsun.

26 Aralık 2023 18:20