ÇD
Soru Sahibi
27 Şubat 2020 07:21

Bartolin kisti

Hocam merhaba vajina sag dudak alt tarafnda bartolin kistim var . 5 ay sonra evlencem doktor kızlık zarına yakın oldgu için bekarken alınmasnn riskli oldgunu söyledi 3 senedir sürekli tekrarlyor iltihab ilacı kullanyodum fayda etmyor sönüyor tekrar çıkıyor.Evlennce bi Zararı olurmu afedersinz ilk gecede zorlanrm dye korkuyorum beni aydnlatrmsnz bu konuda evlenmeden öncemi olmalıyım evlendkten sonramı ameliyatı.

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Fadime Demircan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Evlenmeden önce de bu operasyonu yapıyoruz, boyutu büyükse cinsel ilişkide çok ağrı çekersiniz.

2 Mart 2020 14:11
ÇD
Soru Sahibi

Ama benimki yara gibi degil içi dolu dıştan hiçbirşey yok yag bezesi gibi yara falan yok yani doktorlar apse dedi ama apse sanrm yara gibi oluyomuş elinle patlatılabiliyormuş bu öyle degil

3 Mart 2020 10:34
Op. Dr. Fadime Demircan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kisttir o zaman, bakıp değerlendirmek lazım.

7 Mart 2020 09:51