18 Ekim 2018 14:53

Bagırsak rahatsızlığı

Hocam yemeklerden sonra aşırı gaz oluyor bağırsaklarımda ve sürekli isal oluyorum midemde helikobakteri plör çıkıyor kronik gastritim var sırtımda ağrı oluyor bağırsaklarımdan çok rahatsızım hocam

1 cevap
Cevaplar (1)

Öncelikle geçmiş olsun demek istiyorum. Bir genel cerrahi yada gastroenteroloji uzmanın sizi muayene etmesi ve endoskopi, gaita analizi ve ultrason gibi bazı tetkiklerin yapılması gerekiyor. Bu şekilde size yardımcı olunabilir. Dilerseniz ben size yardımcı olabilirim. Saygılarımla. Prof. Dr. Aydın Dalgıç

4 Kasım 2018 20:56