KB
Soru Sahibi
26 Eylül 2021 11:21

Bağırsak kanseri miyim

Hocam merhaba 2 aydır kaka mı net yapmama rağmen tam rahatlayamıyorum geçen dışkıyan galiba kan bulaşmıştı ayrıca göbeğimin altı ağrıyor bağırsak kanseri olabilir miyim

2 cevap
Cevaplar (2)

Belirtiler bağırsak kanserine has değildir. Hemoroid, çatlak gibi birçok iyi huylu hastalıklarda da bu bulgular görülür.. bir genel cerrahi uzmanına muayene olun.gerekirse rektoskopi veya kolonoskopi yapılır..

26 Eylül 2021 14:51
KB
Soru Sahibi

Hocam zaten dışkımı rahatça yapıyorum ama sanki çok küçük bir kan izi var gibi ishal falan da yok peki ihtimal var mı

1 Ekim 2021 15:23

Muayene ve kolonoskopi yapmadan birşey söyleyemeyiz

4 Ekim 2021 12:57