Soru Sahibi
11 Haziran 2010 15:27

bacaklarımda kaşıntı var ve yaralar oldu.vede daha sonra kollarımda az kaşı

bacaklarımda kaşıntı var ve yaralar oldu.vede daha sonra kollarımda az kaşıntılar oldu.1-5 ay önce lazer epils. yaptırdım.(kollar hariç) ordaki doktor lazerden kaynaklı olmadığı sinirsel egzama oldugunu sadece fiziksel muayneye dayanarak söyledi ve hemen sinakort a iğne vurdurdu.şöyle bir karışım verdi. temeteks pomad 30gr+eumovate pomad 100gr+vazelin 170gr yalnız bunu araştırdığımda kortizon miktarının çok olduğu söylendi ve devlet hastanesinde recete edilmedi.sizce kullanmalımıyım bu kremi.

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)

Sayın ilgili, Terramisin deri merhemi kullanabilirsiniz. Bununla da geçmezse bir cildiye uzmanına gitmenizi öneririm. Sağlıklar. Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu ( Cildiye Mütehassısı)

16 Haziran 2010 11:00
Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu
Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu Dermatoloji

Yazar toplam 10286 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Cildiye Biyopsi sonucu Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu
Pemfigus suphesi Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu
cilt kuruluğu Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu
Ayak siğili Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu
Vitiligo için ne yapmalıyım Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu
Dermatoloji İle İlgili Diğer Uzmanlar
Uzm. Dr. Pınar Koç Dermatoloji
Etiketler
Yara , Cilt problemlerinin degerlendirilmesi
Facebook Twitter Instagram Youtube