5 Eylül 2019 20:35

Bacak eğriliği

Merabalar hocam 5 yasinda bir kizim var serepral palsi hast. Var ayaklari ice donuk 2 ayağı parmak uçlarina basiyor. Surekli dusuyor. Fizik tedavi ve verilen ayakkabilar hic bir ise yaramio gittigim doktorlardan bir netice alamadim. Bu hastalikla ilgi ne yapilabilir?.Biz gec mi kaldik? bir tedavisi var mi?cekilen butun filmler rontgenler temiz cikiyor...

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hasan Tatari
Ortopedi ve Travmatoloji

Filmler normal çıkar çünkü sonuçta kaslarla ilgili bir durum. Bir Çocuk Ortopedisi uzmanına başvurmanızı öneririm.

24 Eylül 2019 09:17