br
Soru Sahibi
17 Ocak 2017 20:27

azosperm fish testi

Hocam merhaba. Üç yıllık evliyiz. eşim azosperm hastası. yaklaşık bir yıl önce iğne,protein tedaviye başladık. sperm fish testi sonuçlarını yazacağım.lütfen bundan sonraki süreç nasıl olabilir. yorumunuzu bekliyorum.100 hücre değerlendirilmiş.yüzde 92 diploid,4 kaotik,4 anoploid hücre çıkmış. haploid hücre yok. PCNA 46,LİM15 0,33 ESEX1 ve TSE101 expresyon gözlenemedi. Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

yapıldıysa kromozom analizi ve y kromozom mikrodelesyon testi sonuçlarını da yazar mısınız

23 Ocak 2017 18:20