YT
Soru Sahibi
13 Ekim 2020 15:52

Ayakta şekil boz.gevşeklik dengesiz lik

Sa. Hocam oğlum 3,5 yaşında daha önce doktora götürdük ama ... cocuğumun dizlerinde dermen yok gibi yürüyor , çok gevşek ,çok düşüyor, ayakta şekil bozukluğu var <bu konuda uzman doktor bulmaya çalışıyorum (doktor düzelir demişti biryıl oldu hiç düzelme olmadı, ki çocuğun açıp bacaklarını muayne bile etmedi sizemi getirelim kimi önerirsiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Ali Öner
Ortopedi ve Travmatoloji

Üversite hastanesinde çocuk nörolojisi uzmanına görünün. Nörolojik olarak normal derlerse çocuk ortopedisi ile ilgilenen ortopedi uzmanlarına görünebilirsiniz.

13 Ekim 2020 16:05