TA
Soru Sahibi
17 Şubat 2008 19:36

Ataman bey;37 yaşında öğretmenim.14 aydır majör deprasyon geçiriyorum.dokto

Ataman bey;37 yaşında öğretmenim.14 aydır majör deprasyon geçiriyorum.doktorum hakan coşkunol bir çok ilaç değiştirdik.sırasıyla;depakin,solian,efexor-daha sonra lamictal,solian efexor-anafranil,prozac,edronax,tomafranil gibi enson lamictal<solian.tofranil kullanıyorum.psikotik bulgularda vardı.ama bir türlü iyileşemiyorum.üniversite 1.sınıfta aynı rahatsızlığı 6 ayda geçirdim.doktorum yine hakan beydi.onu çokseviyorum ama iyileşemeyince çaresizim.çok acı çekiyorum.hiç başka sorunum yok

1 cevap
Cevaplar (1)

Ben Ataman Bey değilim.

22 Şubat 2008 09:30