YA
Soru Sahibi
27 Şubat 2024 08:36

Uyku sorunu

Hocam ben 36 yasindayim yildir okb tedavisi goruyorum bir ara ilaclari biraktim biraktiktan bir kac ay sonra duygusal stres yasadim ve saclar 3 ayda seyrelmeye basladi ve sonra sac takintisi oldu mezoterapiyle 4 5 ayda baya gelmeye basladi suan gunde 200mg faverin kullaniyorum ozel sirkette calistigim icin surekli gidemiyorum son 1 aydir hic bir stres yokken uyku sorunu yasiyorum gunde 3 4 saat uyuyuyorum uyumak icin ayriyetten yaninda pasiflora surup kullanabilirmiyim kac ml olmali faverini azaltmak istemiyorum uyku harici iyi geliyor

1 cevap
Cevaplar (1)

Bana ulaştığınız için teşekkür ederim Ek tedavi için psikiyatristinizle görüşmek daha uygun olacaktır... Görüşmek üzere hoşçakalınız

4 Mart 2024 18:02