SL
Soru Sahibi
24 Haziran 2021 21:58

Aşırı terleme

Mrb hocam ben 23 yaşındayım ellerim ve ayaklarım cok terliyor bunun çözümü varmıdır

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar El ayak terlemelerinde öncelikle buna sebep olabilecek sağlık durumları iyice bir Dahiliye uzmanı tarafından araştırılmalıdır. Eğer bir sorun yoksa bazı terleme azaltıcı kremler denenebilir. Eğer bu da işe yaramaz ise ya botoks enjeksiyonları ile 4 ayda bir, ya da cerrahi ile müdahale edilebilir. Geçmiş olsun.

25 Haziran 2021 13:37