CS
Soru Sahibi
11 Mart 2014 09:50

aşırı öfke

gözde hanım benim eşim aşırı sinirli öfkesini kontrol edemiyor bunun için ne yapabilirim bu konuda

4 cevap
Cevaplar (4)

Merhabalar Sıdıka Hanım, Eşinizin en kısa zamanda bir psikoterapiste başvurarak öfke kontrol yöntemleri konusunda bilgi almasında fayda var. Sevgiler

11 Mart 2014 17:31
CS
Soru Sahibi

teşekkür ederim doktor hanım

12 Mart 2014 09:39

rica ederim Sıdıka Hanım.

17 Mart 2014 19:07
CS
Soru Sahibi

tekrar birşey soracağım hocam bu öfke kontrolünü doktora gitmeden yapamayız mı çünkü eşim pek yanaşmıyor doktora gitmeyle sen zayıflarsan öyle giderim filan diyor yan çiziyor bide aşırı kıskanç ne yapabilirim bana yardımcı olsanız

17 Mart 2014 19:15

Bu durumda sizin gitmeniz de faydalı olacaktır. Eğer çift terapisi konusunda uzmanlaşmış bir psikoloğa giderseniz daha iyi olur. Terapist eşinizi de dolaylı bir şekilde terapi sürecine dahil edebilir . Eşiniz bu durumda da direnç gösterir ve sürece dahil olmak istemezse sizle çalışılabilir ve sizde iyileşme sağlanabilir. Sevgiler

21 Mart 2014 17:31
CS
Soru Sahibi

ççok teşekkür ederim doktor hocam

21 Mart 2014 17:37

rica ederim Sıdıka Hanım.

21 Mart 2014 17:40