ki
Soru Sahibi
7 Ağustos 2012 05:17

aşırı düzeyde eklem ağrısı çekiyorum

Merhaba :) 17 yaşındayım. 3-4 sene önce sol bacağımda kasılmalar meydana geliyordu, doktora gittim ve omurga daralmam olduğunu söyledi. Herhangi bir ilaç vermedi. ağrılarım artmaya devam edince gecen yıl başka bir doktora gittim o da doğuştan leğen kemiğim ve omurgamın birleşik olduğunu söyledi. O da herhangi bir ilaç tedavisi uygulamadı. Git gide eklemlerim daha fazla ağrımaya başlıyor. Ayak parmaklarımı, bileklerimi, diz kapaklarımı, kasıklarımı, dirseklerimi , sırtımı- belimi ve boynumu ağrılarımın kısa süreliğine geçmesine yardımcı olduğu için sıkça kütletiyorum. Bazen ağrıdan uyuyamıyorum. Hastalıgım ve tedavisi hakında bilg verirseniz sevinirm... Simdiden tesekkürler :)

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sinan Karaoğlu
Ortopedi ve Travmatoloji

Karmaşık bir durum. Görmeden bir şey söylemek zor. Mutlaka Muayene olduğunuz doktordan ayrıntılı bilgi alın.

8 Ağustos 2012 22:55